Děti jsou rozděleny do sedmi tříd, třídy jsou věkově smíšené.

1.třída - Krtečci

Zapsáno 28 dětí, o děti pečuje paní učitelka Jana Zachařová, Mgr. Dana Jenknerová a pedagogická asistentka Marie Strusková.

2.třída- Berušky

Zapsáno 28 dětí. O děti pečuje paní učitelka Pavlína Rodějová a Jana Sigmundová. Ve třídě u Berušek seznamuje paní učitelka Rodějová děti s anglickým jazykem.

O čistotu a pořádek ve třídách Krtečci a Berušky pečuje paní uklízečka Linda Valešová.

3. třída - Kuřátka

Zapsáno je 25 dětí. O děti pečují učitelé Bc. Jana Dvořáková, Alena Petrová a Mgr. Vít Sumerauer.

O čistotu a pořádek ve třídě Kuřátka a Včeličky se stará paní uklízečka Marcela Benešová.

4.třída - Rybičky

Zapsáno 28 dětí, o děti pečují paní učitelka Eva Šímová, Jindřiška Gondeková a pedagogická asistentka Jiřina Tomková.

5. třída - Motýlci

Zapsáno 28 dětí, o děti pečuje paní učitelky Marie Dudová a Bc. Markéta Cmuntová.

O čistotu a pořádek ve třídách Rybičky a Motýlci pečuje paní uklízečka  Miroslava Kupcová.

6. třída - Včeličky

Zapsáno je 28 dětí, o děti pečuje paní učitelka Adéla Taylor, DiS. a Jana Kaprálová.

7. třída- Žabičky

Již devátým rokem funguje třída Žabičky dle zásad montessori pedagogiky. Ve třídě je zapsáno 28.

O děti pečují paní učitelky Bc. Pavla Tomandlová a Mgr. Marie Kotásková.

O čistotu a pořádek ve třídě Žabičky se stará paní uklízečka Hana Fenclová.