Děti jsou rozděleny do sedmi tříd, třídy jsou věkově smíšené.

1.třída - Krtečci

Zapsáno 28 dětí, o děti pečuje paní učitelka Jana Zachařová a Mgr. Dana Jenknerová.

2.třída- Berušky

Zapsáno 28 dětí. O děti pečuje paní učitelka Pavlína Rodějová a Jana Kaprálová. Ve třídě u Berušek seznamuje paní učitelka Rodějová děti s anglickým jazykem.

O čistotu a pořádek ve třídách Krtečci a Berušky pečuje paní Ludmila Mejdrechová.

3. třída - Kuřátka

Zapsáno je 26 dětí. O děti pečuje paní učitelky Bc. Jana Dvořáková a  Alena Petrová. O čistotu a pořádek ve třídě Kuřátka a Včeličky se stará paní uklízečka Marcela Benešová.

4.třída - Rybičky

Zapsáno 28 dětí, o děti pečuje paní učitelka Eva Šímová a Mgr. Marie Kotásková.

5. třída - Motýlci

Zapsáno 28 dětí, o děti pečuje paní učitelky Marie Dudová a Bc. Markéta Cmuntová.

O čistotu a pořádek ve třídách Rybičky a Motýlci pečuje školnice paní Miroslava Kupcová.

6. třída - Včeličky

Zapsáno je 28 dětí, o děti pečuje paní učitelka Adéla Taylor, DiS. a Jana Sigmundová.

7. třída- Žabičky

Již sedmým rokem funguje třída Žabičky dle zásad montessori pedagogiky. Ve třídě je zapsáno 24. O děti pečuje paní učitelka Mgr. Jana Tůmová a pan ředitel Mgr. Vít Sumerauer.

O čistotu a pořádek ve třídě Žabičky se stará paní uklízečka Hana Fenclová.