O nás

Naše mateřská škola je sedmitřídní škola pavilónového typu. Je situována blízko náměstí, přesto v klidové zóně v zástavbě rodinných domků.

Součástí školy je školní jídelna. Zde připravují paní kuchařky jídlo pro děti a zaměstnance školy. Naše kuchyně v posledních pár letech prošla celkovou modernizací.

Kolem budovy školy je školní zahrada, která v posledních letech prošla velkými proměnami- nové prolézačky, skluzavky, kolotoče, houpačky a pískoviště.

V posledních letech se snažíme v dolní části vytvořit přírodní zahradu, kde se děti budou moc velmi blízce seznámit s přírodou, životem v trávě, pěstováním zeleniny a bylin, atd.

V loňském školním roce byl vybudován menší keramický a výtvarný ateliér, který využíváme při práci s keramickou hlínou a seznamuje tak děti se základy keramiky.

Naše škola má k dispozici také školní prádelnu, která prošla před několika lety rekonstrukcí.

V letošním školním roce jsme začali využívat nově postavené dopravní hřiště u základní školy, na kterém probíhá pravidelná výuka našich dětí. Naše škola je vybavena kvalitními a certifikovanými koly, odrážedly, koloběžkami a helmami pro maximální bezpečnost dětí.