Vážení rodiče, od 10. srpna již bude fungovat normální způsob odhlašování stravy- online nebo telefonicky. Také si již budete moci vyzvednout první den nepřítomnosti dítěte oběd v jídelně MŠ.

Oznámení o návrhu zvýšení úplaty za předškolní vzdělávání a zvýšení ceny stravného od

1. 9. 2020

ÚPLATA ZA ŠKOLNÉ V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN

Odhlášeni dopředu na 1 prázdninový měsíc platí poměrné poloviční školné
červenec (22 dní) - otevřeno 7 dní
poměrné poloviční školné 95,- Kč
poměrné školné poloviční 48,- Kč
srpen (21 dní) - otevřeno 16 dní
poměrné školné plné 229 ,- Kč
poměrné školné poloviční 114,- Kč
Odhlášení na celé 2 měsíce 0,- Kč

Jídelna

Odhlašování a přihlašování stravy přes internet lze přes aplikaci strava.cz, která Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě a stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Přihlašovací údaje obdržíte na své třídě. Tuto službu můžete používat i ve svých mobilních telefonech se systémem android pomocí mobilní aplikace strava.cz, kterou si můžete zdarma stáhnout na Google Play. Odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz. Doba pro odhlášky a přihlášky zůstává stejná jako doposud.

Stravu je možno odhlásit nebo přihlásit jen přes internet nebo telefonicky.

Pevné linky 380123 720, 380 123 721

Mobilní telefon 734 681 769

Pro více informací kontaktuje vedoucí školní kuchyně paní Waldingerovou.